Моторне масло Total Quartz ineo hks d 5w-30

Моторне масло Total Quartz ineo hks d 5w-30 від компанії Автокар - фото 1
1 925,60 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Самовывоз КиевЗа тарифами перевізника
 УкрпочтаЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

МОТОРНЕ МАСЛО TOTAL QUARTZ INEO HKS D 5W-30

Формула суворо ідентична моторного масла, що використовується для «першої» заливки на заводах HYUNDAI і KIA MOTORS в Європі і Південній Кореї.
  • Моторне масло, вироблене за синтетичною технологією, забезпечує чистоту деталей двигуна і його захист від зносу. Ідентично олії, використовуваного в якості першої заливки на заводах HYUNDAI і KIA в Європі та Кореї.

Міжнародні стандарти

  • ACEA C2 LEVEL
  • Відповідає вимогам KIA і HYUNDAI для масел післяпродажної заливки.

Переваги

  • Зниження шкідливого впливу на навколишнє середовище: проявляється в економії палива. Дане моторне масло відповідає всім вимогам екологічних стандартів KIA і HYUNDAI.
  • Захист систем доочистки вихлопних газів: оптимізує роботу сажових фільтрів, захищаючи їх від забивання сажею і утворення відкладень. Тим самим сприяє зниженню викидів NOx, HC і CO.
  • Захист двигуна і чистота: дане масло пропонує найкращий з усіх можливих у своїй категорії захист проти зношування і утворення відкладень з моменту пуску двигуна.

Інтервали заміни: TOTAL QUARTZ INEO HKS D 5W-30 зберігає свої властивості у відповідності з сервісними планами, рекомендованими PEUGEOT і CITROEN.
застосування

  • TOTAL QUARTZ INEO HKS D 5W-30 найбільш часто використовується в якості олії першої заливки HYUNDAI і KIA MOTORS для дизельних автомобілів на їх заводах в Європі і Південній Кореї.
  • Даний продукт, розроблений за синтетичною технологією, що забезпечує максимальний захист двигуна від зносу і відкладень. Підходить для різноманітних умов експлуатації транспортних засобів, від нормальних до жорстких («від дверей до дверей», спортивне водіння, часті пуски, рух по місту і автомагістралях і ін)
  • TOTAL QUARTZ INEO HKS D 5W-30 особливо підходить для дизельних двигунів, причому навіть найсучасніших, включаючи дизельні двигуни з сажовими фільтрами. Завдяки малозольной формулою (низький вміст сірки, фосфору і металлсодержащих компонентів) масло забезпечує довгий і правильне функціонування систем доочистки вихлопних газів, чутливих до мастильних матеріалів і дорогих в обслуговуванні.
  • Область застосування даного масла дуже широка, що робить TOTAL QUARTZ INEO HKS D 5W-30 значущим продуктом для післяпродажної заливки.

Характеристики

Виробник
Total
Країна виробництва
Франція
Упаковка
1литр
Вязкость масла по SAE
5W-30