Масло Petronas Syntium 7000 Hybrid 0W20 упаковка 1 литр 70590E18EU

Масло Petronas Syntium 7000 Hybrid 0W20 упаковка 1 литр 70590E18EU від компанії Автокар - фото 1
459,40 ₴
В наявності

Способи доставки

 Самовивіз в м. КиївБезкоштовно
 Укрпошта25 - 75 грнБезкоштовно при замовленні від 1 000 ₴
 Нова Пошта50 - 150 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

 

  • Моторна олива із середнім рівнем сульфатної зольності, яка підходить для всіх типів двигунів легкових автомобілів, наприклад двигунів Volkswagen і Mercedes-Benz, включно з бензиновими та дизельними двигунами (з системою оброблення відпрацьованих газів), а також для сучасних автомобілів, позашляховиків і фургонів, обладнаних пристроями зниження токсичності відпрацьованих газів, наприклад, сажовим фільтром для дизельного двигуна та каталітичними каталізаторами, системою впорскування палива, багатоклапанної системою, турбонагнітачем або механічним нагнітувачем, які експлуатуються в найважчих умовах.
  • Його також можна використовувати для транспортних засобів, що працюють на біопаливі.

Характеристики:

  • Високий рівень захисту системи оброблення відпрацьованих газів.
  • Максимальна потужність і чистота роботи двигуна завдяки винятковій стійкості до дії високих температур, а також захисту від утворення шламу за високих температур, нальоту та відкладень.
  • Велика економія палива.
  • Виняткова стабільність на зсув, що забезпечує оптимальну товщину плівки в будь-яких температурних і кліматичних умовах.
  • Миттєве змащування під час запуску двигуна, що дає змогу зменшити 

Як працює технологія °CoolTechTM
Розроблена експертами унікальна формула °CoolTechTM характеризується міцними молекулярними зв'язками, що дають змогу ефективно поглинати та відводити надмірне тепло від найважливіших вузлів двигуна, що забезпечує його захист від пошкоджень і високу потужність.

Специфікації та допуски

API SP
ILSAC GF-6A
GM/OPEL DEXOS 1 GEN 2
FCA(perf) 955535CR-1 MS 6395

PETRONAS lubricants international
Підділ малазійської міжнародної енергетичної та нафтопихімічної компанії PETRONAS здійснює свою діяльність у всьому світі. Компанія розробляє, виробляє, продає й поширює мастильні матеріали та технічні рідини для автомобільного ринку.
Створення високотехнологічних рішень у галузі мастильних матеріалів і технічних рідин — саме так можна сформувати кредо компанії PETRONAS lubricants.
Цей девіз втілює всі ті цінності й знання, на яких заснована діяльність компанії: технологічність, зумовлена нашою впевненістю в потреби фундаментальних наукових досліджень і розробок; унікальний асортимент високоякісних продуктів із високою споживчою цінністю; захист довкілля.

Характеристики

Код товару
70590E18EU
Країна виробництва
Італія
Стандарт API
SP
Производитель
Petronas Lubricants
Вид масла
Синтетическое
Показати всі